Зерносушарки bonfanti

 

Італійські зерносушарки BONFANTI відрізняються якістю, простим механізмом роботи в досить складних умовах. Сушка в відсіках адаптована під Українські кліматичні умови. Відбувається навіть при сильному вітрі, холоді і вогкості. Такі зерносушарки – вершина технологій виробництва компанії Bonfanti IM.AG.IN. solutions srl.

Концепція виробництва такого обладнання формувалася з урахуванням сучасних розробок науки і техніки, застосуванням новітніх методик. Зерно обробляється швидко, з мінімальними витратами на виробництво.

Важливою рисою зерносушильних комплексів є те, що вони не завдає шкоди навколишньому середовищу, що відповідає сучасним тенденціям зростання уваги людей до технічних комплексів, що завдає шкоди природі.У чому ж особливість зерносушарки BONFANTI?

1. Повернення тепла для повторного використання в технологічному процесі.

Рекуперація забезпечує швидке виведення вологи і мінімальні витрати палива. Багато компаній, використовуючи недосконалу техніку, скорочують обсяги виробництва в холодну пору року. Це пов’язано з нераціональною витратою енергії не на просушування, а на обігрів навколишнього середовища в секції. Зерносушарка обладнана з урахуванням найдрібніших деталей і погодних умов. Так, в ній міститься спеціальний вентилятор, який забезпечує подачу теплого повітря на пальник. Використовуючи такий вид техніки, Ваша компанія не буде нести збитки взимку, впевнено розвиваючись і вдосконалюючись.

2. Теплова система «Антишок» – унікальна розробка італійців.
Як правило, масове псування зерна: поїдання, погіршення якості викликає потрапляння сирого і холодного продукту в гарячий потік повітря. Зерно переживає «тепловий шок», а в кінці процедури ще й піддається обробці холодним повітрям.
Природно, такий процес досконалим не назвеш. Фахівці розробили власну технологію, яка полягає в підігріві зерна не гарячим, а поступово нагріваючимся повітрям, і підготовці його до охолодження шляхом поступового зниження температури. Так культура буде значно менше пошкоджуватися, забезпечивши якість виробленої Вами продукції.

3. Інтенсивний процес – запорука успіху
Сушильна колона розділена на різні зони, які зерно проходить в процесі обробки. На самому початку воно піддається звільнення від надлишку вологи, що забезпечує більш швидкий процес збирання вологи. Остаточно вологості зерно позбавляється вже на фінальній стадії просушування.

4. Конструкція сушарки якісна і міцна
Висока надійність конструкції забезпечується її правильною технічнікою розробки. Пристрій оснащений вентиляторами, які контролюють рух повітря і прибирають вологу з сільськогосподарських культур. Звичайно пристрій передбачає розміщення вентиляторів зверху або рівномірно по колоні.

5. Автоматизація управління
Контроль роботи всіх елементів зерносушарки здійснюється за допомогою автоматичної шафи управління, який відповідає за автономний режим функціонування виробництва. Правильне управління процесом просто необхідно, якщо Ви хочете уникнути пожежі і перевантажень системи.
Коли відбувається збій, пульт обов’язково проінформує Вас сигналом. Також система управління включає в себе вимикач секції, аварійну кнопку, тумблер блокування роботи зерносушарки.

6. Довгий термін служби дивує
Поверхня виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі і покривається алюмінієвим облицюванням. Така технологія дозволяє уникнути корозії і збільшує термін дії системи.

7. Теплоізоляція на вищому рівні
Для збереження тепла зерносушарка обтягується матами з технічної тканини і додатково покривається сталевими листами.

8. Позбутися від пилу просто!
На початку обробки система звільняється від частинок пилу, викидаючи їх у атмосферу.

9. Мінімум шуму, максимум роботи
Компанія досягла того, щоб працюючі елементи видавали якомога менше шуму при цьому, не знижуючи ефективності. Так, звук працюючої зерносушарки не перевищує 55 dB (A).

У нас ви можете замовити безкоштовні каталоги фірм виробників, а також повні каталоги обладнання для сільськогосподарської промисловості.
Заявку відправляйте на пошту:
officeboez@gmail.com