УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Послуга Trade-In

Нова послуга від БОЕЗ Україна – Trade-in: заміна зерносушарок з доплатою. Компанія БОЕЗ Україна пропонує вам найбільш раціональну альтернативу купівлі нового обладнання – заміну зерносушарок на нові моделі з доплатою. Такий формат сервісу дозволить вам не турбуватися про процес утилізації технічно і морально застарілого агрегату, делегувавши всі клопоти професіоналам. Персоналізований підхід до завдання і стислі терміни його вирішення – аргументи на користь того, щоб скористатися новою системою найближчим часом!

Як замовити послугу Trade-in у компанії БОЕЗ Україна: максимально комфортні умови для клієнтів
– Звернення. Якщо ви сумніваєтеся в продуктивності і/або коректності роботи обладнання, зв’яжіться з нашими фахівцями і замовте виїзд експерта.
– Візит експерта. Фахівець компанії виїжджає на об’єкт у зручний для вас час.
– Аналіз обладнання. Представник БОЕЗ Україна очно вивчає технічний стан обладнання, зіставляючи з нормативами безліч факторів.
– Пропозиція. На основі проведеного аналізу експерт формує для вас пропозицію на основі бюджету і потреб вашої компанії.
– Заміна зерносушарки з доплатою. У зручному для вас форматі проводиться демонтаж старої, доставка, а потім і монтаж нової зерносушарки.

Зверніть увагу: після проведення пусконалагоджувальних робіт на все обладнання, що поставляється, компанія БОЕЗ Україна надає гарантію. Можливе післягарантійне обслуговування. Програма Trade-in діє як щодо зерносушарок, придбаних в нашій компанії, так і для моделей, куплених у інших постачальників.

Щоб отримати консультацію експерта або зробити вибір на користь тієї або іншої моделі зерносушарки, зв’яжіться з експертом або замовте каталоги провідних виробників обладнання. Безустанне вдосконалення сервісу, гранично стислі терміни реалізації Вашого замовлення і краща вартісна пропозиція на національному ринку – в БОЕЗ Україна піклуються про комфорт своїх клієнтів! Розширюйте потенціал виробництва в сучасному форматі разом з нами!

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)