УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Запуск зерносушильного комплексу в Ізяслові

Завдяки хорошим врожаям, будівництво елеваторів в Україні сьогодні є дуже актуальним. Ми давно ведемо діяльність в аграрному секторі, тому знаємо, що гарантією успішної роботи є модифікація технологій. За допомогою наших зусиль, матеріально-технічна база «Ізясловського елеватора» поповнилася прийомним відділенням, пристроями для сушіння і очищення зернових культур, а також транспортним устаткуванням. Зерносушильний комплекс Bonfanti L210CE дозволив не тільки збільшити пропускну здатність до 1926 тонн / год, а й знизити витрати на енергоресурси. Це дасть можливість підприємству підвищити зарплату працівникам і продовжити модернізацію. У виробничому процесі італійці дотримувалися принципів, закладених батьком нинішнього керівника компанії в 1979 році.

Зерносушилка виробництва Бонфанті збирається за технологією, якій немає аналогів в світі. Власник італійського заводу Джан Лука Бонфанті спеціально приїхав в Україну, щоб особисто проконтролювати процес запуску обладнання. Технологія передбачає автоматизований робочий процес, який скорочує час на обслуговування.

Шахтна зерносушарка не має шкідливих викидів – це дуже важливо для навколишнього середовища і працівників компанії. Особливістю обладнання є процес рекуперації, завдяки якому відбувається швидке виведення вологи при невеликих витратах палива. За допомогою зерносушарки Bonfanti L210CE «Ізясловській елеватор» має можливість ефективно обробляти сільськогосподарські культури в зимову пору року. На відміну від сучасних технологій, конструкції радянського виробництва не дозволяють раціонально використовувати паливо при мінусовій температурі, через що значно знижується продуктивність. Щоб уникнути непотрібного споживання енергії, італійський виробник помістив вентилятор, який наганяє тепле повітря на пальник.

Монтаж зерносушарки в Україні за італійською технологією здійснюється таким чином, щоб конструкція не пропускала тепло.
На виході фахівці отримують зерно, яке не втратило своїх характеристик. Найчастіше робота сушарок згубно позначається на якості продукції, що є результатом змішування холодної сировини з гарячим потоком повітря. Згідно з принципами складання технологій Bonfanti, температура повітря, призначеного для підігріву продукції, підвищується поступово. Процес охолодження здійснюється аналогічно.

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)