УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Силоси та транспортне обладнання

Функціональними і ідейними партнерами “БОЕЗ Україна” виступає найкращі компанії з України та країн Евросоюзу —  виробники, виготовляють і реалізовують обладнання для елеваторів: cилоси для зберігання зерна (силоси на конусній основі, діаметром від 3,7 м до 11,0 м. Силоси на плоскій основі, діаметром від 7,3 м до 32,0 м); транспортне обладнання; зачисні шнеки; надсилосні галереї; завальні ями; самопливне обладнання; допоміжне обладнання. Виробничі потужності підприємств дозволяють виробляти обладнання для зберігання, траноспортування зерна будь-яких об’ємів.

Основним напрямком діяльності виробників є реалізація устаткування для елеваторів: силоси для зберігання зерна, транспортне обладнання, зрошувальних систем та причіпної техніки.

Вся продукція маркується знаком «СЕ» (Conformité Européenne – «європейська відповідність»). З 2018 року повний асортимент виробляємої продукції було включено до Переліку української техніки та обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується за рахунок державного бюджету.

При виникненні будь-яких питань, звертайтесь до нас за вказаними телефонами, замовляйте консультація, або напишіть в онлайн чат.

Консультація

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)