УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Проектування елеваторів

Звернувшись за кваліфікованою допомогою в компанію ТОВ «БОЕЗ Україна», ви завжди можете бути впевнені в тому, що створення елеватора, який в повній мірі відповідає всім вашим вимогам і побажанням, буде успішно виконано в обумовлені рамки часу. Кожен окремо взятий проект, розроблений нашими фахівцями, є суто індивідуальним і таким, що враховує всі особливості місця розташування об’єкта аграрного бізнесу. Створення елеватора – це досить складна і відповідальна справа, виконати яке під силу тільки досвідченим фахівцям. Такими є співробітники нашої компанії, яка не перший рік бере участь у внутрішньому ринку України.

Проектування елеватора часто здійснюється, що називається під ключ. За підсумком співпраці з ТОВ «Українсько-російське підприємство« БОЕЗ Україна »ви отримуєте в своє розпорядження сучасні об’єкти для зберігання зернових культур без втрат. Все що використовується в процесі нами обладнання виготовляється на провідних вітчизняних і зарубіжних заводах. Окремо хочемо відзначити той факт, що проектування елеватора здійснюється з урахуванням всіх останніх світових науково-технічних відкриттів і досягнень в області технології переробки зернових культур.

Надзатребуваність, якої в даний час характеризується проектування елеваторів, пояснюється досить просто: все без винятку виробники і кінцеві споживачі мають потребу в якісному та надійному зберіганні зерна після збирання кожного нового врожаю протягом досить тривалого часу. Це однаково важливо, як для великих комбінатів і комбікормових заводів, так і для невеликих агрофірм та приватних фермерських господарств.

Проектування елеваторів на відміну від колишніх часів акцентує свою увагу на неухильному зменшенні присутності, так званого, людського фактора – ставка робиться на автоматизацію всіх необхідних для реалізації процесів. Це необхідно для зменшення витрат на робочу силу і загальне зменшення ризику виникнення псування зернових культур. Особливо це важливо, якщо необхідно зберігати с / г продукцію тривалий час.

Компанія «Українсько-російське підприємство« БОЕЗ Україна »пропонує дійсно одні з найвигідніших на сьогоднішній день умов співпраці.

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)