УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Елеватори. Зберігання зерна в Україні

Немає потреби зайвий раз говорити про те, що Україна має серйозні шанси стати провідним світовим виробником зерна. В останні роки наша країна за обсягами продажів зернових культур застовпила за собою місце в першій десятці експортерів.

Зрозуміло, зерновий бізнес має ряд ризиків, на які виробник вплинути не в змозі. Перш за все, це погодні умови – горезвісний парниковий ефект, глобальне потепління і т.д. – впливати на які людство поки ще не навчилося.

Тим часом, провести вдалу посівну кампанію, грамотно доглядати за посівами і успішно зібрати урожай – це ще далеко не все. Вирішальне значення в успішності зернового бізнесу за вмінням якісно обробити зібраний урожай, покласти його в надійне, сучасне зерносховище і придумати ефективну логістичний ланцюжок по його доставці до кінцевого споживача. Тобто, значення елеваторів і зерносховищ в успішному агробізнесі неможливо переоцінити. Нинішній елеватор – це вже не колгоспна «комора», з всюдисущими мишами і протікає дахом. Сьогодні він нагадує величезний за площею і високотехнологічний комплекс.

Як театр починається з вішалки, так елеватор починається з пункту прийому, робота якого повинна бути налагоджена, як годинник.

Далі – черга за очищенням прийнятого зерна , здійснюваної в спеціалізованих вежах, здалеку нагадують за формою сталеві хмарочоси.

Слідом за очищенням настає час просушування зерна в спеціальних зерносушилках. Мета – досягти необхідної вологості зерна при завершенні «сушильних» маніпуляцій.

Після того, як зерно очистили і просушили, його поміщають на зберігання в силоси . Як правило, силоси – це ємності з металу, зведені на бетонній основі.

Весь час, поки зерно піддається різноманітним маніпуляціям на елеваторі, необхідний суворий контроль за якістю зерна. Його здійснюють спеціальні лабораторії. Співробітники лабораторій виробляють вибірковий аналіз зерна , яке знаходиться на зберіганні в силосах.

Все вищевикладене переконує в тому, що для правильного ведення агробізнесу питань проектування та будівництва сучасних елеваторів необхідно приділяти найсерйознішу увагу. Дніпропетровська компанія ТОВ «БОЕЗ Україна» готова запропонувати потенційним клієнтам найбільш прийнятне в технологічному плані рішення.

Компанія здійснює підбір елеваторного обладнання, здійснює його монтаж, займається установкою систем автоматизації та аспірації, налагоджує приймання та відвантаження зерна, а також вживає всіх необхідних заходів для зберігання і доробки зерна.

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)