УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Теплогенератори

Ключовим партнером ТОВ «БОЕЗ Україна» є ТОВ «Греко Груп» – вузькоспеціалізована компанія, що виробляє автоматичні твердопаливні генератори, які використовуються для переобладнання зернових сушарок потужністю від 0,7 мВт до 15.

Інноваційним як з технічної, так і матеріальної точки зору рішенням стала автоматична твердопаливна система «GRECO». Винахід вже у продажу в Україні й встиг продемонструвати свою практичну цінність в сільськогосподарському та агросекторі: система незалежна від умов роботи ринку газу, дозволяє знизити собівартість сушіння зерна і не зобов’язує до додаткових заходів, які забезпечували б її працездатність.

Досвід і робота суто в інтересах клієнта, компетентність у вирішенні поставлених завдань і прагнення досягати кращих результатів – спільна робота «Греко Груп» і «БОЕЗ Україна» в синергії дозволяє стабільно утримувати позиції лідера на ринку. Технологічні й такі, що йдуть в ногу з часом вирішення індивідуальних технологічних завдань кожного клієнта в доступних вартісних межах – опорні завдання «БОЕЗ Україна», з якими нам вдається справлятися в тому числі й завдяки надійним партнерам!

При виникненні будь-яких питань, звертайтесь до нас за вказаними телефонами, замовляйте консультація, або напишіть в онлайн чат.

Консультація

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)