УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Склади підлогового зберігання зерна

Найкращі пропозиції тільки від нашої компанії!

Ми досвідчена та професійна компанія, яка завдяки ретельним старанням і правильному розвитку надає всій Україні найвигідніші і сучасні варіанти оснащення виробництва потужними технологіями.
Даний аспект в аграрній сфері має велике значення, адже саме дотримання правил і стандартів, а також повна наявність всіх механізмів, допомагає виробництву працювати правильно і ефективно.
Від того, які способи, технології та механізми Ви використовуєте залежить успішний розвиток Вашого бізнесу.
Представляємо Вашій увазі невід’ємну частину будь-якого виробництва, на якому проводиться очистка, зберігання і обробка зерна.


Автоматизований склад зерна

Даний вид складу, дозволяє зберігати натуральні продукти по спеціально створеній технології, яка повністю відповідає всім стандартам і нормам аграрної сфери.
Такі ємності для зберігання зерна дозволяють зберігати якісні особливості зернового продукту, при специфічних екологічних умовах, допомагає зерну при будь-яких ситуаціях не втрачати своїх органічних властивостей.
Саме автоматизоване обладнання надає можливість окупати свої капітальні витрати і заощаджувати на оплаті ручної праці.


Рішення всіх проблем

Цей пристрій – це налагоджений процес взаємозв’язку вузлів механічної обробки. Одноповерховий склад – це кращий варіант для дотримання найкращих і сучасних технологій зберігання зернової культури і відмінна альтернатива застарілим вертикальним силосам.


Компанія «БОЕЗ Україна» вже багато років забезпечує споживачів надійної і високотехнологічною продукцією. Представлені нами автоматизовані склади підлогового зберігання зерна сприяють збереженню будь-якого обсягу зернових від псування і пошкоджень.

Комплектацію такого складу ми здійснюємо за бажанням замовника. У вас є можливість вибрати кожен з елементів, які включає конструкція.

Автоматизованний склад підлогового зберігання зерна від «БОЕЗ Україна» – це поєднання:
– бездоганної якості,
– високих технічних і функціональних характеристик,
– доступнії цінової категорії.

Наші фахівці допоможуть підібрати вам оптимальний склад для здійснення ефективної роботи по збереженню зернових. Звертайтеся за контактами, вказаними на сайті.

 

У нас ви можете замовити безкоштовні каталоги фірм виробників, а також повні каталоги обладнання для сільськогосподарської промисловості.

Заявку відправляйте на пошту: officeboez@gmail.com

 

 

 

Олімп-Агро - зерносушильный комплекс

"Олімп-Агро" - зерносушильный комплекс

Бучачагрохлібпром - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

"Бучачагрохлібпром" - елеваторний комплекс за найвищими стандартами.

СТОВ Ольгопіль - елеваторний комплекс

СТОВ "Ольгопіль" - елеваторний комплекс

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)