5зірок на61 отзывах
УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Склад комбікормового заводу

Перш ніж ви отримаєте якісний і насичений усіма важливими для життя тварини мінералами, добавками і вітамінами комбікорм, первинні складові пройдуть певний цикл переробки, для кожного етапу якого, в свою чергу, застосовується необхідне обладнання.

Отже, перший етап – дробарка. Це пристрій на початковому етапі дозволяє подрібнити злакові та плівчасті культури, а також шроти. Головною дійовою відсіком дробарки є камера помелу, робочим органом – молотки, які з силою відкидають зерно на стінки сита до тих пір, поки їх величина буде менше величини отворів сита. Тоді подрібнений продукт виходить з пристрою через розвантажувальний пристрій.

До особливостей дробарок, продуктивність яких варіюється від 1 до 10 т / год, слід віднести автоматичне регулювання подачі продукту, високу зносостійкість всіх робочих елементів, швидку і легку зміну решета.

Далі подрібнена продукція потрапляє в змішувач , де відбувається компонування основного продукту з мікродобавками. У підсумку отримуємо однорідність змішування від 95 до 97%.

До переваг змішувачів відносять високий відсоток змішування і відсутність зон з затхлим продуктом.

Третій етап приготування комбікорму передбачає проходження готової маси черездозатор. Його ємність в середньому – 700 кг. Завдяки вбудованим електронних ваг, дозування необхідним компонентів проводиться чітко за технологією.
Особливості пристрою: наявність тензометричної платформи і індикація на ваговому терміналі.

У нас ви можете замовити безкоштовні каталоги фірм виробників, а також повні каталоги обладнання для сільськогосподарської промисловості.
Заявку відправляйте на пошту: officeboez@gmail.com

Ульянівська область - Зерносушильний комплекс продуктивністю по кукурудзі 30 т / год

Новгородська область - комплекс з очищення, сушки, зберігання зерна та виробництва комбікормів

Республіка Татарстан - Елеватор місткістю 90000 куб.м

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)