УРП "БОЕЗ УКРАЇНА" https://boez.com.ua/
Бульвар Слави 2Д Дніпро, 200
+0800-21-77-66 +38067-650-95-50 +38068-008-35-11

Будівництво елеваторів

В останні роки необхідність побудувати елеватор носить яскраво виражений актуальний характер для більшого числа вітчизняних компаній і фірм, безпосередньо задіяних в аграрному сегменті економіки України. Тим більше що саме стрімкий розвиток сільськогосподарського сектора є тим самим ключем стрімкого розвитку країни на найближче десятиліття, як мінімум.
Будівництво елеватора є досить складним, відповідальним завданням комплексного характеру, для успішного виконання якого потрібно мати не тільки солідний досвід практичного характеру, але і необхідний багаж знань аграрної специфіки.
Для компанії «УРП« БОЕЗ Україна» будівництво елеваторів традиційно є одним з основних напрямків у професійній діяльності, яке з кожним новим роком стає все більш і більш актуальним. Як наслідок, будівництво елеваторів в Україні на сьогоднішній день є, м’яко кажучи, затребуваною послугою, скористатися якою хоче багато аграрних компаній і фірм, які бажають вивести свій бізнес на якісно новий етап свого розвитку. І це цілком природне бажання, продиктоване особливостями і вимогами поточного часу, кон’юнктурою внутрішнього і зовнішнього с / г ринку.

Спеціалізована компанія ТОВ «УРП« БОЕЗ Україна »пропонує увазі всіх зацікавлених осіб професійне будівництво елеваторів під ключ. Незалежно від ступеня складності і нестандартності майбутнього проекту весь обсяг необхідних робіт незмінно здійснюється нашими кваліфікованими співробітниками в гранично стислі терміни часу. Кожен наш окремо взятий клієнт завжди має право вимагати суто персональний підхід до своїх вимог і побажань. Це і є наш головний секрет успішної діяльності поряд з високим рівнем професіоналізму та багатим досвідом.

З кожним роком будівництво елеваторів (Україна) стає все більш затребуваною послугою, до якої спрямовано пильну увагу багатьох вітчизняних аграрних компаній, фірм і приватних фермерських господарств. Наша компанія пропонує завжди бездоганний сервіс, суворо виконання всіх узятих на себе зобов’язань. За допомогою наших фахівців ваш аграрний бізнес зійде на якісну щабель свого розвитку.

Ульянівська область - Зерносушильний комплекс продуктивністю по кукурудзі 30 т / год

Новгородська область - комплекс з очищення, сушки, зберігання зерна та виробництва комбікормів

Республіка Татарстан - Елеватор місткістю 90000 куб.м

Консультація

( Ми зв'яжемося з вами та надамо усі відповіді у найкоротші сроки )

Ваше Ім'я *

Ваш Телефон *

Email (необов'язково)