ТОВ «УРП« БОЕЗ Україна »представник в Україні ВАТ« Мельінвест »(Росія, м Нижній Новгород). Будівництво млино-елеваторного обладнання і комплексних зерносховищ.
 

Про компанію


«БОЕЗ Україна» - представник італійського заводу елеваторного обладнання «Borghi» в Україні, основною спеціалізацією якого є автоматизовані підлогові склади зберігання зерна. Застосування новітніх технологій дозволяє скорочувати втрати і витрати, що виникають при обробці, зберіганні та подальшій переробці зерна.

Сьогодні ми можемо представити вам лінії для очищення зерна після збирання. Вони ідеально підійдуть для таких культур як пшениця, жито, ячмінь, овес, горох, соняшник, кукурудза, рапс та інші. Їх продуктивність залежить від ваших потреб і може становити 40, 80, 100, 150, 200 т / рік очищення зернових.

Крім того, наша компанія є розробником власного зерносушильного комплексу на альтернативному паливі.

 

certif-1certif-2certif-3certif-4

4
 
 Элементы зернокомплекса | Прием зерна
Співпраця з нами: вигода для Вас.

Зведення елеваторного комплексу вимагає досить великих інвестицій. Для створення такого технологічно складного об'єкта важлива співпраця з надійним партнером. Тільки так Ви з успіхом зможете реалізувати свій проект.


pix

 Элементы зернокомплекса | Очистка зерна

Прийшов, побачив, переміг.

Дуже важливо чітко уявляти вид задуманого об'єкта, будівництво якого планується в майбутньому. Вирішення цієї проблеми передбачає наявність тривимірного ескізного проекту. Унікальність нашої пропозиції полягає в моделюванні вашого комплексу. У вас є можливість детально розглянути об'єкт, врахувати всі нюанси і визначити склад необхідного обладнання на етапі проектування.
pix

 
Високий науковий потенціал

Кожен новий замовник - наша гордість. Кожну задачу ми вирішуємо індивідуально. А це означає - у нас є технічно складні, різні за обсягом і технологічному процесу елеваторні комплекси. Важливо віддати належне професіоналізму наших конструкторів і технологів, які тісно співпрацюють із провідними проектними організаціями.

 

pix

Впораємося з будь-яким завданням

Вам потрібен невеликий комплекс для приватного фермерського господарства? Або у Вас проект республіканського масштабу? Навіть якщо необхідно спроектувати вузли прийому та відвантаження зерна, зерноочисні лінії та відділення для сушіння, а може, автоматизовані системи управління - ми беремося за роботу.

pix

 

Довіра - перша умова роботи

«БОЕЗ Україна» має в своєму арсеналі найціннішу зброю - хорошу репутацію. Вона заслужена завдяки професіоналізму наших фахівців. Нас вже оцінили не тільки 

Кредо «БОЕЗ Україна»: працювати тільки на економічному, довговічному і високопродуктивному обладнанні!в Україні, але і в Європі.

/* */